Powered by Smartsupp
Castorplus: plastová okna, okna, žaluzie, parapety, plastové dveře, zimní zahrada, rolety, plastové profily

Dodavatelé

Deceuninck Group

CASTOR PLUS: plastová okna, okna, žaluzie, parapety, plastové dveře, zimní zahrada, rolety, plastové profily Společnost Inoutic/Deceuninck, je dceřinou společností belgického koncernu Deceuninck, který má pobočky ve více než 75 zemích. Tyto pobočky tvoří globální síť závodů na zpracování plastu. Světový koncern nabízí řešení z vysoce kvalitních PVC systémů pro okna a dveře, obklady fasád, interiérové a zahradní konstrukce. Pod křídly silného mateřského koncernu a s více než 50 lety zkušeností v oboru se mohla společnost Inoutic rozvinout v evropského vedoucího výrobce v oblasti plastových okenních a dveřních profilů. Společnost pokrývá celý výrobní proces ? od návrhu přes vývoj, až po extruzi a povrchovou úpravu profilů. Naším cílem je propojovat interiér a exteriér všech typů budov pomocí technicky precizních produktů. Společnost Inoutic vyvíjí produkty, které nastavují měřítko ostatním ? z hlediska kvality, funkčnosti i spolehlivosti.
www.dc.cz

AGC

CASTOR PLUS: plastová okna, okna, žaluzie, parapety, plastové dveře, zimní zahrada, rolety, plastové profily Skla do našich oken nám dodává firma AGC Flat Glass Czech a.s., člen AGC Group, největší výrobce plochého skla a jeho aplikací ve střední a východní Evropě.
AGC Flat Glass Czech vyrábí a zpracovává ploché sklo pro stavebnictví (využívané v široké škále exteriérových i interiérových aplikací) a pro automobilový průmysl. Jejich produkty se úspěšně prodávají v celosvětové síti. Společnost pracuje na neustálém vývoji vlastností výrobků a výrobních postupů s ohledem na životní prostředí. Jejím prioritním záměrem je udržení vysokého standardu kvality produktů i nabízených služeb a jako silný partner nám umožňuje vyhovět jakémukoliv požadavku zákazníků.
www.yourglass.com

PERITO

CASTOR PLUS: plastová okna, okna, žaluzie, parapety, plastové dveře, zimní zahrada, rolety, plastové profily Vyrábí a dodává nám dveřní výplně. Nabízí Vám velice širokou škálu typů dělených do několika sérií. V nich pak můžete vybírat z mnoha variant prosklení svých budoucích dveří. Tak jako naše firma i společnost PERITO klade velký důraz na kvalitu a spokojenost zákazníka. Kompletní a profesionální servis je samozřejmostí.
www.perito.cz

VP Trend

CASTOR PLUS: plastová okna, okna, žaluzie, parapety, plastové dveře, zimní zahrada, rolety, plastové profily Dveřní výplně VP trend si postupem času získaly řadu spokojených uživatelů doma i v zahraničí mimo jiné i proto, že zákazníkům je k dispozici bohatá typová nabídka a široký sortiment variant zasklení od standardních ornamentních skel přes zasklení doplněná meziskelními mřížkami až po originální pískovaná skla, pískovaná skla s dekory, vitráže, spékaná skla a skla vypouklá. To vše včetně možnosti jejich zhotovení dle individuálního požadavku resp. návrhu zákazníka. Samozřejmostí je nabídka výplní se zvýšeným stupněm odolnosti včetně certifikovaného bezpečnostního provedení.
www.vptrend.cz

Rolux

CASTOR PLUS: plastová okna, okna, žaluzie, parapety, plastové dveře, zimní zahrada, rolety, plastové profily Jsme předním výrobcem stínící a dekorační techniky v české a slovenské republice. Na českém trhu působíme již od roku 1990. Náš mladý a dynamický tým zaměřený především na zákazníka usiluje o neustálý vývoj nových produktů, které mohou být spolehlivě a účinně realizovány a splní nejnáročnější požadavky zákazníků. ROLUX není jen výrobce a přímý dodavatel kompletních výrobků, nýbrž nabízí také komponenty k realizaci vlastních individuálních řešení. Sídlo firmy je od založení v Bohuňovicích (cca 10km od Olomouce), kde jsou soustředěny veškeré výrobní a obchodní programy. Naším hlavním výrobním artiklem jsou žaluzie a sítě proti hmyzu, které stále vyvíjíme podle potřeb zákazníka. Výrobní program tvoří horizontální žaluzie, vertikální žaluzie, sítě proti hmyzu, textilní roletky, venkovní rolety a japonské stěny. Ke všem našim produktům poskytujeme kompletní obchodní a technický servis a podrobujeme je důkladné výstupní kontrole k zajištění vysoké kvality a spokojenosti zákazníka.
www.rolux.cz

SIEGENIA

CASTOR PLUS: plastová okna, okna, žaluzie, parapety, plastové dveře, zimní zahrada, rolety, plastové profily SIEGENIA ? je německý výrobce okenního a dveřního kování, který v roce 2014 oslaví 100 let své existence. Novým typem kování je řada TITAN AF, která se vyznačuje jedinečnou konstrukcí uzavíracích bodů. Komfortní hřibové čepy jsou na všech dílech kování. Tyto rolničkové čepy poskytují zákazníkům kromě možnosti excentrického seřízení přítlaku, výškového nastavení pro vyrovnání deformací také nižší uzavírací sílu na klice, příp. vyšší bezpečnost proti vloupání. Firma Siegenia je rovněž výrobcem kování portál (posuvky, skládačky) a dveřní vícebodových uzávěrů KFV.
www.siegenia.com

T-GLASS

CASTOR PLUS: plastová okna, okna, žaluzie, parapety, plastové dveře, zimní zahrada, rolety, plastové profily Firma T-GLASS spol. s r.o. byla založena v roce 1991 s původním zaměřením na zpracování plochého skla v Dubí Mstišově. Od roku 1992 vyrábí izolační skla v Košťanech u Teplic. Tento objekt byl v letech 1995 1998 rozšířen o druhou výrobní halu a administrativní budovu. Následně došlo k obměně technologického zařízení. Od roku 2003 se společnost po podepsání smlouvy o poskytování know-how stala členem skupiny nezávislých výrobců izolačních skel SANCO. V témže roce úspěšně zakončila certifikaci ISO 9001:2001 systému managmentu jakosti vydáním certifikátu č. 894/2004 TZÚS Praha. Naše současná produkce izolačních skel nabízí kompletní sortiment v kategoriích nízkoemisivních, zvukově izolačních, bezpečnostních, protislunečních a v kombinaci s litým sklem včetně obsáhlého sortimentu vnitřních příček a teplých hran . Na základě požadavků našich odběratelů poskytujeme individuální technická řešení.
www.tglass.cz

Kontakt

CASTOR Plus, s.r.o.
Provozovna výroby plastových oken a dveří
Pražská 27, 415 01 Teplice
Spojení
tel: +420 417 531 354, 777 999 003
e-mail: okna@castorplus.cz

Kontaktní formulář

Copyright © 2014, Castor Plus, s.r.o., Všechny práva vyhrazena
Created by UpFront